Kryolipolýza - liposukce mražením

Liposukce mražením

Moderní technologie v estetických procedurach jdou stále dopředu a přináší klientům stále účinnější a efektivnější metody v oblasti neinvazivní liposukce. Absolutní novinku v oblasti formování postavy a odbourávání tukových vrstev představuje tzv. Kryolipolýza. Je to metoda, při které dochází k hloubkovému zmražení tukové vrstvy a její následné destrukci. Účinnost této metody je v porovnání s ultrazvukovou kavitací či radiofrekvencí mnohonásobně vyšší a to díky využití této jedinečné technologie. Klinická studie u 100 klientů prokázala průměrný úbytek 4 cm na vybrané partii po 1 sezení. Celkový trvalý úbytek tukových buněk dosáhl u klientů až 25%. Tukové buňky jsou odstraněny trvale a nedochází tak k tzv. JOJO efektu.

Jak funguje kryolipolýza?

Kryolipolýza funguje na principu hloubkového zmrazení tukových buněk a využívá fakt, že tukové buňky jsou citlivější na teplotu, jak je to u ostatních buněk v těle. Tukové buňky postupně odumírají, dochází k jejich postupnému rozpadu a odvodu z těla. Tento proces nezatěžuje játra a nezvyšuje množství volných tuků a cholesterolu v těle. Efekt se dostavuje v průběhu 2 - 6 týdnů po provedené proceduře. Pro dokonalý efekt je nutné přesně lokalizovat a zacílit tukové buňky. Ty musí být zmrazeny až na -2 -až -5 stupňů, což je možné provést pouze uvnitř aplikační hlavice tak, aby nedošlo k poškození vnitřních orgánů.

Kde je možné aplikovat kryolipolýzu na těle?

  • břicho
  • hýždě
  • stehna
  • paže
  • lýtka
  • záda

Jak se chrání pokožka při kryolipolýze?

  • na ochranu pokožky je použita speciální gelová membrána

Před procedurou kryolipolýzou doporučujeme absolvovat 45-ti minutovou přístrojovou lymfodrenáž. Je potřebné odvodnit tělo a zrychlit lymfatický tok.

Ceník kryolipolýza

Garance kvality

Naše přístroje byly vyvinuty českou společností  BTL, světovou špičkou v oblasti zdravotnické techniky a zařízení pro estetickou medicínu, jejíž produkty jsou úspěšně exportovány do celého světa. Přístroje získaly desítky ocenění v prestižních soutěžích na celém světě. Garantujeme vám odborný přístup a odpovídající výsledky u všech procedur.

Image            Image