Zábal Magic Wrap

Je jedinou značkou tělových zábalů na světě, u níž bylo prokázáno zaručený okamžitý úbytek centimetrů. Tento zábal má intenzivní detoxikační, protiotokový, lymfodrenážní, venotonický a lipolytický účinek s ihned měřitelnými výsledky po provedení. Tato technika je ideální také pro zapouzdřené celulitidy, posiluje pojivovou tkáň, pomáhá udržovat pokožku hladkou a pružnou bez strií. Je ideální pro povislé pokožky, lokální naukládáný tuk a fibrózní celulitidy.

Očekávané výsledky

Správným zabalením speciálními osmi elastickými bandážemi, které jsou předem zahřáté a namočené v zásadité lázni Dead Sea Clay bohaté na vzácné minerály nastává tento proces:

 1. zmenšení obvodu celého těla o 15 - 20 cm
 2. redukce hmotnosti
 3. odbourání toxinů a čištění těla
 4. redukce celulitidy
 5. odstranění otoků
 6. regenerace buněk pojivové tkáně a podkožního tukového vaziva
 7. obnovení mikrocirkulace lymfatického toku
 8. aktivace metabolismu
 9. obnova kožního turgoru a celkové omlazení
 10. zvýšení pružnosti pokožky

Ceník tělové zábaly

Co je příčinou?

Detoxikace: z Vašich tukových buněk Vám zábal vytáhne škodlivé toxiny.  V průběhu detoxikace se Vaše tukové buňky smrští a synergické působení lymfodrenážního tlaku -správným zabalením se Vám nastartuje lymfatický systém a tím dojde k vyloučení nežádoucí mezibuněčné tekutiny z těla, která obsahuje usazené toxické látky. Úbytek navíc pokračuje i další dny po zábalu.

Na základě správného a bezpečného zabandážování tedy dojde k nastartování lymfatického systému a tím k odvodu nadbytečné vody v těle i vyhlazení celulitidy.
Originální bandáže Magic Wrap, jsou jediným bezpečným a kvalitním řešením pro zábalové techniky na trhu pro svůj specifický rozměr a složení.

Zábal Magic Wrap provádíme v několika typech, a to:

POČET PROCEDUR
 • jedna procedura se provádí před zahájením hubnoucí terapie, u které má dojít k dotvarování požadované partie (napřiklad: po kterém následuje kryolipolýza)
OČEKÁVANÝ VÝSLEDEK
 • Dosáhneme tak zacílení přímo na tukové buňky a jejich úbytek je výrazněji vyšší
POČET PROCEDUR
 • čtyři procedury jsou ideální před zahájením hubnoucí terapie, která je dlouhodobějšího charakteru, tedy čtyři a více procedur (například: radiofrekvenční a ultrazvukové procedury přístrojem Exilis, procedury na odstranění celulididy přístrojem Rázová vlna)
OČEKÁVANÝ VÝSLEDEK
 • Dosáhneme tak odvodnění těla a pracujeme již přímo s tukovou hmotou, která se snadněji rozpouští a uvolňuje, výsledek terapie je opět celkově výraznější 
POČET PROCEDUR
 • čtyři až šest procedur jsou ideální i pro samotnou terapii Magic Wrap s následní doplňující procedurou přístrojové lymfodrenáže
OČEKÁVANÝ VÝSLEDEK
 • Výsledek těchto – po sobě jdoucích procedur, vás ohromí svou účinností, kterou dokáží udělat vstřebané minerály ve vašem těle, jedná se o pevnosthebkostelasticitidu pokožkyúbytek objemu těla, ale i výrazným efektem, jakým je peristaltika střev a úprava stolice.

 

Hanka po 4té proceduře​         Magic Wrap - Logo​           Magic Wrap - Tereza

Kontraindikace pro Magic Wrap

 • akutní žilní onemocnění
 • epilepsie
 • Herpes a jiná virová onemocnění
 • klaustrofobie
 • kýla
 • rozedma plic
 • srdeční onemocnění
 • těhotenství
 • vysoký krevní tlak 

Tělové zábaly  

Pro odstranění celulitidy.

Tělový zábal je procedura, která je založená na blahodárných učíncích redukční a detoxikační bahenní terapie. Využívá aktivní mořské usazeniny a éterické oleje, které napomáhají hloubkovému čištění a stimulují lymfatický systém. Díky zrychlenému lymfatickému toku se vpravují do kožních tkání minerály, což podporuje vyvážení organismu. Silná mineralizace tvaruje a zpevňuje tkáně, zrychluje krevní oběh a lymfatický tok. Každý tělový zábal aktivně prokrvuje, regeneruje, odbourává tuk, odvádí přebytečnou vodu z tkání, napomáhá při formování postavy, působí na zlepšení kloubní pohybovosti, uvolnění křečí a svalové ztuhlosti. 
Jedná se o velice příjemnou , ale zároveň efektivní kúru , která napomáhá v boji s celulitidou a zmenšení objemu. 

Celustin, anticelulitidní tělový zábal

Anticelulitidní zábal Celustin s vysokým obsahem rostlinných extrátů a silic je dalším zábalem, který vám můžeme nabídnout k dosažení vysněné hebké a hladké kůže. Celustin způsobuje místní prohřátí a prokrvení tkáně, zvyšuje tak látkovou výměnu a urychluje odbourávání tukových buněk. Aktivní látky zvyšují elasticitu a rozpouští drobné jizvičky v podkoží.
Zábal provádíme společně s lymfodrenáží 45 minut pro jeho větší účinnost. Pro jeho hloubkovou účinnost provádíme tento zábal 1x za 5 dnů.

Skořicový zábal proti celulitidě

Skořicový zábal je velkým pomocníkem při odstranění celulitidy, má vynikající schopnost prohřívat a prokrvovat tělo. Výrazně tak dokáže  zmenšit objem problémových partií, stehen i zadečku. Působením skořice dochází k látkové výměně a k odbourávání podkožního tuku. Současně pomáhá odvádět přebytečnou vodu z tkání.
Skořicový zábal pomáhá řešit problém s celulitidou a pravidelným užíváním dokáže celulitidě i předcházet. Obnovuje elastinová a kolagenová vlákna, která přispívají k omlazení pokožky. Prohříváním tkání také pomáhá proti bolesti kloubů.
Skořicový zábal provádíme 2x týdně společně s lymfodrenáží 45 minut.

Břečťanový zábal proti celulitidě

Je velice bohatý na glykosid hederin, saponiny, třísla a flavonoidy. Používá se do prostředků urychlujících hojení drobných kožních defektů. Dokonale hydratuje pokožku a zvyšuje její pružnost. S úspěchem se používá na tlumení vnějších projevů celulitidy.

Břečťanový zábal provádíme 2-3x týdně společně s lymfodrenáží 45 minut.

Kontraindikace pro zábaly Celustin, skořicový a břečťanový

 • kojení
 • těhotenství
 • kožní infekce
 • alergie na obsažené látky v gelu

Garance kvality

Naše přístroje byly vyvinuty českou společností  BTL, světovou špičkou v oblasti zdravotnické techniky a zařízení pro estetickou medicínu, jejíž produkty jsou úspěšně exportovány do celého světa. Přístroje získaly desítky ocenění v prestižních soutěžích na celém světě. Garantujeme vám odborný přístup a odpovídající výsledky u všech procedur.

Image​         Image